ErreWay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ErreWay

...Porque Hicieron Que Aquella Epoca De Andar De Fiesta Viviendo A Pleno Haya Sido El Mejor Lugar Donde Esperar La Vida...A Ustedes Queridos Rebeldes El Agradecimiento Eterno...
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pepeljuga

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 1009
Godina : 30
Datum upisa : 03.08.2007

Pepeljuga Empty
PočaljiNaslov: Pepeljuga   Pepeljuga Empty20/5/2008, 13:39

Luisana Lopilato i Rodrigo Guirao Díaz:par iz “Princesa Cenicienta”

Pepeljuga Dsc_0010

Buntovni i sarmantni


Novi simboli televizijske ljepote,bice par iz nove verzije Pepeljuge,gdje ce zajedno pjevati i plesati.Priznaju da su im dva mjeseca probi,bili dovoljni da bi stvorili hemiju.Iako ona,odana svom momku,Juan Monacu,odbacuje svaku mogucnost romanse,a on priznaje da zbog posla i stresa nema vremena za ljubav.

Oboje bez problema poziraju za kamere.Igraju se citavo vrijeme,gledaju se zaljubljenog lica na zahtjev kamera i puste nervozni osmijeh.Ali da,na fotografijama nece biti poljubaca u ruku,ni u obraz a najmanje malih poljubaca u usta,na zahtjev njihovih mendera."Ako zele poljubac,neka plate ulaznicu"govori jedan od predstavnika.


Luisana,koja je nedavno napunila 21 godinu,glumice Pepeljugu,i Rodrigo Guirao Diaz njenog princa na bjelom konju.Oni su glavni glumci u Princezi Pepeljuzi,mjuziklu koji je napisala i dirigovala Alicia Znaca a koji je baziran na djecijem klasiku koji je napisao Charles Perrault,i cija ce premijera biti u petak u pozoristu Astral.

U razgovoru sa PERFIL,mladi glumci govorili su teskocama koje su prezivili da bi se uklopili u kozu svojih likova,o poslovnim projektima,o privatnom zivotu i o njihovom odnosu na sceni i van scene.

-Koji je bio najveci izazov da bi usli u kozu svojih likova?


LOPILATO:Priznajem da mi je jos uvijek tesko upravljati rukama kad glumim u pozoristu i zato koristim jednu maramicu u nekim djelovima djela.Za sada imam ovaj resurs,koji me mnogo spasava.Kad sam prosle godine glumila u Arlequín, servidor de dos patrones (takoder djelu Alicie Zance) jako sam se bojala jer nikad nisam radila jednu komediju u pozoristu.Svi su me upozoravali o mojoj poziciji jer je bila losa i ja nisam znala sta da radim sa rukama i nogama.

GUIRAO DIAZ:Vec sam uzbuden i nervozan,jer ovo je prvi puta da sam glavni glumac u mjuziklu u pozoristu,tako da sam u jednoj etapi gdje mnogo ucim.Dajem sve od sebe.U mom slucaju,najteze mi je kombinovati ples,pjevanje,glumu i sviranje elekticne gitare u isto vrijeme na sceni.Nije lako sve uskladiti i moras znati dobro predati poruku publici,ali iskreno moj lik me jako zabavlja.To je jedan buntovan princ,koji zeli biti muzicar i svira gitaru citav dan.

LOPILATO:Da,svira elekticnu gitaru citav dannnnnnnnnnn!Ne znas kako samo trpimo tu gitaru.

GUIRAO DIAZ:Pa dobro,gitara mi je najlaksa od svega,jer je znam svirati od prije,tako da sam na njoj manje vjezbao.Ali ono sto je tesko je svirati gitaru zajedno sa ostalih pet slicnih aktivnosti(smijeh).

-Ovo je prvi put da raditi zajedno i izgledate da ste se pronasli:Kako funkcioniste u timu?

LOPILATO:Zabavljali smo se svaki dan.Poznavali smo se ali nikad nismo zajedno radili.Cim smo poceli sa probama ovog djela,bili smo grubi i ukoceni.

Na srecu,sa cestim probama,akrobacijama i smijehom da cemo ponovno pasti(smije se),rutinom,umorom i stresom postali smo opusteniji i iskreno sad se mnogo razumijemo i uspijeli smo razviti veliku hemiju na sceni.

Rodrigo:

Vjezbali smo 8 sati dnevno skoro dva mjeseca,i logicno je da smo sa vremenom razvijali vise povjerenja jedno u drugo.Ali nije to samo medu nama.Svi glumci imaju jako dobar karakter.Osim toga sastajmo se i kad nismo na poslu.

-Sta vam se najvise svida u radu sa jedno drugim?

G.D:Mnogo stvari.Lu je jako skromna i jednostavna.Osim toga ima jedan nevjerovatna smisao za humor.Iskreno,zadovoljstvo je raditi sa njom.

L:Ja se smijem svemu jer sam takva.Osim toga on mi je jako smijesan(gleda ga i ponovno se smije).Ne bih ti znala reci sto me to zasmijava kod Rodriga,ali velik dio dana prozivimo u iskusenju.

Stepenice do slave.Luisana je skocila u slavu sa tinjederskom serijom Rebelde way i sacuvala ju je u sitcomu Casados con hijos,zajedno sa Guillermo Francella i Florenciom Peñom.Kasnije je doslo djelo Arlequin."Na pocetku je bilo tesko ali sam mnogo naucila,zahvaljujuci direktorici koja nas cuva.Mnogo vjerujemo u nju jer kad ona kaze da nesto funkicionise onda to funkcionise",prica glumica o Zanci.

Rodirgo je bio bastovan koji je zaveo Arceli Gonzales u seriji Amas de casa desesperadas(argentinskoj verziji Ocajnih kucanica), i upravo je zavrsio snimanje ove serije,ali u kolumbijanskoj veriziji,koja ce biti emitovana sredinom ove godine u nekoliko Latino americkih drzava.Takoder je imao malu ulogu u prvoj epizodi Patito Feo.

Osim sto ce ucestvovati u Princezi Pepeljuzi,oboje djele isti projekat:izmedu jula(srpnja) i avgusta(kolovoza) pocinju sa snimanjem telenovele 4x4 za Canal 13(u koprodukciji Ideas del Sur,Disney Channela i Televise),u kojem tri brata i tri sestre-u stilu Montesco i Capuleto(Romeo i Julija)-se uvlace u porodicne konfilikte i romanes,u tonu komedije.

-Rodrigo,upravo si zavrsio sa snimanjem "Amas de casa..." za Ekvador i Kolumbiju ove sedmice.Ovo ti je otvorilo vrata da radis u inozemstvu?

G.D:Da,imam par projekata koji su mi zapali za oko,ali jos uvijek je prebrzo da bi poceli o necemu razgovarati.Iskreno,bilo je to jako dobro iskustvo za moju karijeru,i Maria Rosa Fugazot i ja smo jedini argentinci koji smo ucestvovali u strenim verzijama.

-Da li si ikad bio u vezi sa fanom?

G.D:Sta?Ima traceva?Neeeee...Sam i bez zurbe.Imam mnogo posla i mnogo poslovnih projekata,tako da nemam puno vremana.Za sada uzivam u svojoj karijeri.

-Luisana,za promjenu,ti se i dalje zabavljas sa teniserom Juan Monacom.Da li je on jako ljubomran na tvoje partnere na sceni?


-Ne,on nije ljubomoran.Prvo,lijepo nam je zajedno i nista od mog posla ne utice na nasu vezu.Osim toga,on zna da je moj posao isti kao i svaciji.

-Izgleda da stvari idu na ozbiljno sa Monacom...Da li bi voljela formirati porodicu sa njim?

-Da,i sad sam trudna.Da li to znas?(govori smijuci se).Iskreno ne volim mnogo govoriti o mom privatnom zivotu.Samo cu ti reci da nam je lijepo.

-Da li mislite da tolika kemija moze da se zavrsi van scene?

L:(Gledaju se smijuci se.Ona odgovara a Rodrigo gleda u pod)Do sada mi se nije desilo da se zaljubim u nekoga sa kim glumim jednu ljubavnu pricu.Da,desilo mi se nesto drugacije;zapocnem jednu vezu nakon sto zavrsimo snimanje,ali to je druga stvar.Na svaki nacin,ne vjerujem da ce mi se to desiti i kad zavrsimo snimanje jer sam vec navikla da ovo radim od 7 godine.



Pepeljuga 0518_l10

Pepeljuga Monaco10

Arrow R-way Balkan Arrow Cami y Luly
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
*K@t@rin@*
Moderator
Moderator
*K@t@rin@*


Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 31
Location : Krevet...zzzzz...
Datum upisa : 04.08.2007

Pepeljuga Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga   Pepeljuga Empty20/5/2008, 14:17

Luly je bas slatka na tim slikama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://camiyluly.super-forum.net/index.htm
Ly & Cami the best

Ly & Cami the best


Ženski
Broj poruka : 126
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!!
Datum upisa : 02.05.2008

Pepeljuga Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga   Pepeljuga Empty20/5/2008, 17:16

*K@t@rin@* ::
Luly je bas slatka na tim slikama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beautygirls.forumotion.com
*Lu*Lopilato*

*Lu*Lopilato*


Ženski
Broj poruka : 276
Location : con Guille
Datum upisa : 10.01.2008

Pepeljuga Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga   Pepeljuga Empty20/5/2008, 20:38

ma prelepa! Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
~Mia~

~Mia~


Broj poruka : 834
Datum upisa : 11.01.2008

Pepeljuga Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga   Pepeljuga Empty20/5/2008, 21:35

Aha
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 1009
Godina : 30
Datum upisa : 03.08.2007

Pepeljuga Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga   Pepeljuga Empty25/8/2008, 16:29

Uprkos velikom uspijehu,zgodni glumac Rodrigo Guirao odlazi iz predstave "Princesa Cenicienta",i zbog tog razloga producenti spomenute predstave u kojoj glumi lijepa glumica Luisana Lopilato ocajno traze drugog glumca koji bi zamjenio bivseg vrtlara iz "Amas de casa desesperadas",koji kaze da je umoran od tolikog posla.

U pozorisnoj verziji,koju je stvorila i ciji je reziser Alicia Znaca prema poznatoj prici Charlesa Perraulta,Guirao glumi princa koji je zaljubljen u Pepeljugu,koju glumi Lopilato i koja mora podnositi zloupotrebu i maltretiranje svoje macehe,lik kojeg glumi Georgina Barbarossa.

U mjuziklu takoder glume Mariano Torre, Laura Cymer, Marcelo Xicarts, Leandro Aita, Dalia Elnecave y Federico Howard.


Iako je sve ukazivalo da ce Felipe Colombo biti zamjena Rodriga Guira Diaza,izgleda da nije jedini kandidat.U zadnjim satima se dodao Christian Sancho u listu mogucih momaka koji ce se pridruziti "Princesa Cenicienti" u turneji po unutrasnjosti.

Iako je bio jako zadovoljan sa usijehom djela,glumac Rodrigo Guirao Diaz,je prije nekoliko dana odlicio da napusti "Princesa Cenicientu" jer je umoran od tolikih predstava.Tu je pocela potraga za novim princom koji ce pratiti predstavu po njihovoj turneji po unutrasnjosti zemlje.

Produkcija je odlucil da Felipe Colombo,bude princ u kojeg ce se zaljubiti lijepa Pepeljuga.Ali glumac,koji je bio Lopalitin momak dok su zajedno radili u Rebelde Wayu,jos uvijek nije odgovorio da li ce prihvatiti prijedlog.

Dok producenti djela cekaju odgovor meksickog glumca,vec misle da ako Colombov odgovor bude negativan,da unajme Chrisitiana Sancha kao Pepeljuginog princa.

Prije nekoliko dana Sancho je otisao sa prodicom da vidi Princesa Cenicientu,i izgleda da je odusevljen mjuziklom.Kada se zavrsila predstava,sacekao je Luisana u hodniku da je pozdravi.

Muzicka verzija poznate djecije price,u kojoj Pepeljugu glumi Luisana Lopilato,a osim toga u djelu ucestvuju priznate glumice Georgina Barbarossa,
kao maceha i Alicia Zanca,koja osim sto glumi dobru vilu, takoder je kreatorica ove predstave.

Inspirisana sa poznatom pricom Charlesa Perraulta,prica je ispunjena humorom,muzikom,plesom i magicnim cirkusom.

Takoder glume Mariano Torre, Laura Cymer, Marcelo Xicarts, Leandro Aita, Dalia Elnecave i Federico Howard.
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 1009
Godina : 30
Datum upisa : 03.08.2007

Pepeljuga Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga   Pepeljuga Empty25/8/2008, 16:30

Danas,su se odrzale dve zadnje predstave,uspjesnog mjuzikla sa calles Corrientes,koji su najvise gledali odrasli i djeca,kojim se predstava oprasta od glavnog grada Argentine!

Iznenadni kraj,izazvan odlazkom Guirao Diaza,jos uvijek ima predvidene neke predstave u unutrasnjosti Argentine i mozda i u drugim drzavama,ali turneja je trenutno na cekanju,dok se ne pronade odgovarajuci momak da popuni radno mjesto.

Arrow Cami y Luly
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Sponsored content





Pepeljuga Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga   Pepeljuga Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pepeljuga
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ErreWay :: ●๋•MaS ReBeLdEs QuE NuNcA :: ●๋• Luisana Lopilato-
Skoči na: