ErreWay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ErreWay

...Porque Hicieron Que Aquella Epoca De Andar De Fiesta Viviendo A Pleno Haya Sido El Mejor Lugar Donde Esperar La Vida...A Ustedes Queridos Rebeldes El Agradecimiento Eterno...
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Benja & Maria

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 1009
Godina : 30
Datum upisa : 03.08.2007

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Benja & Maria   Benja & Maria Empty14/3/2008, 21:55

Benja & Maria 98665910

Benja & Maria 41358610


LJUBAV KAO NA FILMU

Vec tri godine Benjamin Rojas i model Maria del Cierro se zabavljaju.I dalje su zaljubljeni kao i prvog dana.Da bi ih bolje upoznao,da bi saznao sta rade u slobodno vrijeme-i najvaznije-da nam ispricaju kako su se proveli na odmoru,uradili smo zajednicki interviju sa Benjom i Mariom.Poruka ciste romanse.

Vole se vise nego ikad.I to je ocito:Benja je sunce a Maria prekrasna cura.A osim toga sto se svidaju jedno drugom,odlicno se slazu.Toliko da,su vec nekoliko puta otisli zajedno na odmor.Da ne idemo dalje,prije nekoliko sedmica zajedno su otisli na odmor u SAD.Osim setnje po Disney worldu,Majamiju i Orlandu,Benja i Marai su tamo proveli Novu godinu,to je jedno novo iskustvo zbog kojeg oboje zrace.

-Otisli ste zajedno na odmor?

Maria:Da,bili smo u SADu,deset dana.Isli smo u Majami i Orlando;posjetili smo Disney.Proveli smo Novu godinu tamo,sami,bilo nam je super.Kasnije smo se vratili,Benja je otisao u Mar de Plata sa svojim prijateljima i porodicom,a ja sam ostala u Buenos Airesu,jer sam pocela raditi,pa zato nisam mogla otici sa njim.

-Koliko ste zajedno?

Benja:Vec 3 godine.

-Da li je ovo prvi odmor koji provodite sami?

Benja:Ne,vec smo nekoliko puta isli zajedno.

-I kako je zivite zajedno tokom odmora?

Benja:Dobro,na odmoru je sve boje ruza.Odlicno se slazemo.Volimo putovati kada mozemo.Mislim da se bolje slazemo na odmoru nego tokom godine.

-I kad se svadate,koji su razlozi?

Benja:Isti kao i kod svakog obicnog para,detalji dnevnog zivota.Problem je sto je ovo tezak ambijent a mi smo mladi.Ali sa strpljenjom i narucito sa ljubavi,izdrzimo.To treba cijeniti i biti jaci,da sve sto te okuzuje ne bi naskodilo tvojoj vezi.Mi smo prosli kroz mnogo stvari,ali smo to savladali.

-Da li kontrolirate jedno drugo?

Maria:Ne bas.Cesto se zovemo preko telefona,ali da znamo kako smo.Pazimo jedno na drugo.

-Kakvi ste sa temom ljubomore?

Maria:I....tesko je,zbog godina i zbog ambijenta u kojem radimo.Sve to te eksponira prema mnogim situacijama,i ako nisi jak mogu ti unistiti vezu.

-Sta je gore:vidjeti njega,koji je glumac, sa drugom curi u seriji ili nju,koja je model sa drugim?

Maria:To su dve razlicite stvari.On je poznatiji,vec je bio na televiziji,na kinu,i ocito je da ce ga cure na ulici prepoznati i da ce ga pozdraviti.Mene uznemiri kad znam da ide plesati i da ce se fanovi bacati na njega,da ce ga traziti.Iskreno nije lako.Tezi je stvarni zivot od glume,jer ako se poljubi na televiziji,to razumijem jer je to njegov posao-ali to ne znaci da mu se ne moze nesto dogoditi-ali dobro,izdrzim.

Benja:Ona je u istom poslu kao i ja i moze proci kroz istu situaciju.Oboje znamo kako stvari stoje i zato se razumijemo i imamo povjerenja jedno u drugo.Tesko nam je da to tek tko prihvatimo i da ne budemo ljubomorni,ali zelimo biti zajedno,tako da trpimo.

-Da li gledate programe u kojima se ljubi vas partner?

Benja:Ne,ja ne volim da gledam kako je drugi momci ljube,iako je to samo gluma.Ne ljutim se,ali ako mogu,radije izbjegavam da vidim tu epizodu.Nikad ti se ne svida da vidis svoju djevojku kako se ljubi sa drugim,iako je to samo gluma.

-Kako raspodjelite vrijeme da se vidite?

Benja:Vidamo se svakog dana.Oboje zivimo u prestolnici,sami,ali odvojeno.Imamo nasu slobodu i nezavisnost,i to je dobro jer postujemo tudi prostor.Organiziramo kad cemo se vidjeti i kombiniramo posao sa izlazcima.

-Kako se djele troskovi?

Maria:On je pravi dzentlmen:kad god mozemo,on me odvede na rucak ili veceru.

Benja:Ja je volim pozvati uvijek kad mogu.Vodim je da jedemo i ona mi poklanja poklone.

-Da li je tesko pokloniti nesto Benjaminu?

Maria:Ne,nikako.Ja mu uvijek kupujem odjecu,iako da se njega pita,isao bi u papucama svakoga dana.Osim toga,dozvoli mi da mu izaberem odjecu i dodatke,jer zna da ja volim modu.On je jednostavan,nula materijalista,ne zanima ga estetika i to mi se takoder svida.

-Da li bi voljeli raditi zajedno?

Benja:Da,bilo bi zabavno,iskreno nikad nije prilike.

-Da li ces biti u Casi Angelesima ove godine?

Maria:Da,vec snimam od decembra,ali tek sad se prikazuje na televiziji.Moj lik se zove Melody,i imat cu romansu sa Peterom Lanzani.Moj lik je jedna djevojka koja pjeva i koja zeli sve savrseno,pazi oko detalja.Uvijek je lijepo obucena,sredena.

-A ti Benjamine,da li ces biti u Casi Angelesima?

B:Ne,moje pojavljivanje na koncertu Casi Angelesa prosle godine,bio je posebni poziv od Cris Morene.Nije bilo u scenariju,a ni takoder nije bilo dio Casi Angelesa 2008.Jednostavno me je pitala da li bi volio da
ucestvujem i ja sam pristao,nista vise.Radimo na par zajednickih projekta,ali jos nista nije konkretno.

-Da li ces nastaviti da radis sa Cris?

Benja:Ona je producentica,koja stalno stvara nove poslove,na sve sto pomisli pretvori u stvarnost.Razgovarali smo o projektu za inozemstvo,mislili smo raditi nesto sa Disneyem i to je uvijek dobro.Imam prijedloga,od drugih producenata,da snimim film o automobilizmu,ali jos uvijek nista nije sigurno.

-Maria,u tvom slucaju:Da li ces dati prioritet glumi?

Maria:Postala sam manekenka slucajno,ne zalim za ovim poslom ili nesto slicno;vec pet godina mi pomaze da nabavim mnogo stvari.Ali aktuelno,osjetila sam da me manekenstvo ne ispunjava.Gluma mi se uvijek svidala,takoder pjevanje i plesanje.Sad kad imam priliku,zelim je iskoristiti.Moji radovi na televizji(Romeo y Julieta)i u pozoristu(Pelota paleta) pomogli su mi mnogo da odrastem, kao osoba,zbog njih se osjecam sigurnija u sebe.Tako da,iako budem radila kampanje ili revije,zelim se potpuno posvetiti glumi,da bi se usavrsila i da radim stvari dobro.
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 1009
Godina : 30
Datum upisa : 03.08.2007

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty14/3/2008, 21:56

Benja & Maria Notabe10

Benja & Maria Notabe11


Benja & Maria Notabe12

"OBOJE SU JAKO LJUBOMORNI"

Nakon tri godine zabavljanja,krajem 2007 prozivjeli su krizu koja ih je dovela na rub raskida.Ali otisli su zajedno na odmor u Disney i vratili se kao da se nista nije desilo,ali priznaju da su mladi,slavni i lijepi.Imaju svoje razlicitosti,narucito kad je vrijeme za fanove.

Zli jezici govore da su prezivili krizu krajem godine.Ali izgleda da poslije su odmora u Sjedinjenim Drzavama,za Benjamina Rojasa i Mariju del Cerro problemi prosli i oni sad pokazuju da se vole vise nego ikada,i da se poslije tri godine zabavljanja vole kao i prvog dana.Iako jos nisu govorili o zajednickom zivotu niti o braku,dok uzivaju u danu skijajuci na vodi u Aqua Pointu Ser del Tigre tvrde da njihov odnos ide prema boljem.

-Kako ste se proveli na odmoru?
Maria:Super.Bili smo 10 dana u Majamiju i Orlandu,i docekali smo novu godinu u Disneyu.

-Sami?
Maria:Da.Bilo je prekrasno.Predivno smo se proveli.

-Prezivjeli ste zivjeti zajedno?
Benjamin:Ocito.Ovo je treci put da idemo zajedno na odmor i svaki put se sve bolje slazemo kad putujemo nego kad smo ovdje.
Maria:Cim smo se vratili u Buenos Aires,trebala sam poceti snimati Casi Angelese,tako de je Benja otisao nekoliko dana u Mar de Plata sa svojim prijateljima.
Benja:Zapravo,isao sam posjetiti porodicu,ali iskombinirao sam sa svojim prijateljima da se nademo sa tamo.I nekoliko dana smo bili razdvojeni,ali vec smo se vratili normalnom zivotu.

-Koji su najcesci konflikti izmedu vas?
Benja:Isti su kao i kod svakog para.Svadi svakako ima.I kako kazes,ovo je tezak ambijent.Ali sa strpljenjem i sa ljubavlju,idemo dalje.Ako ti kazem da nema konflikata izmedu nas,lagao bih te.Vazno je da je osjecaj koji nas drzi zajedno jaci.

-I kakva rjesavate ljubomoru sa Benjine i tvoje strane?
Maria:Veoma je tesko.

-Reci...
Maria:Jako smo mladi i ljubomora eksplodira u nezgodinm situacijama.I tako ponekad postane komplikovanao.

-Sta je gore,vidjeti Benjamina kojeg progone fanovi ili je za njega gore vidjeti tebe na sexy slikama?
Maria:To su dvije razlicite stvari.On je mnogo populraniji od mene,jer se on poceo baciti glumom prije nekoliko godina.I mene kao zenu,malo izluduje kad znam da idem negdje bez mene,i znam da ce ga svi fanovi progoniti.

-I da li vam smeta kad vidite svog partnera kako se ljubi u seriji?
Maria:Recimo da je teze predpostaviti sta radi u svom normalno zivotu,nego sta radi na televiziji.Jer na kraju,to je njegov posao.
Benja:To je nesto sto ona,koja sada radi na televiziji,takoder mora raditi.Maria ima isti posao kao i ja,i ona razumije to kad vidi scenu poljubca.
Maria:Svejedno je tesko.Uvijek je prisutna ljubomra.Ne moze se reci kad ga vidite kao se ljubi na televiziji da mene boli briga;vazno mi je to.Tesko je gledati program i znati da ce svakog trenutka tvoj momak moze poljubiti drugu.
Benja:Sigurno.Ali kad Maria radi te stvari ja ne gledam.Ne interesuje me da vidim kako ljubi drugog.Nikada.Koliko god znao da je to njen posao,izbjegavam to gledati.Takoder ne postajem lud,ali zato promjenim kanal.

-Da li bi voljeli da radite zajedno tako da ne morate ljubiti druge ljude?
Maria:Za sad je ne moguce,mozda jednog dana.Sada radim sa Cris Morenom,sa kojom je Benja radi citav svoj zivot.Trenutno svako radi na drugim projektima.Bilo bi dobro da snimimo jednu seriju zajedno.

-Kad se Benjamin pojavio u zadnjoj epizodi Casi Angelesa prosle godine,mnogi su predpostavili da ce pridruziti seriji.Zar nije tako?
Benja:To nam nije bila namjera.Desilo se da ja imam dobar odnos sa Cris vec nekoliko godina.I kad me pitala da li zelim ucestvovati u zadnjoj epizodi,jer sam to mogao uraditi.Jako sam se zabavio,ali nikad se nije pricalo da cu se pridruziti seriji.Cak,radim na tome da se prikljucim drugim projektima.

-Kojima?
Benja:Cris vodi stvari licno.Vec mi je govorila o ideji da napravi projekt sa inozemstvo,moguce sa Disneyem,na koji ce se koncentrisati poslije praznika.Bilo bi super.

-Da li zelis da nikada vise ne radis djecije serije?
Benja:Ne,jednostavno nije bilo dobrih ponuda,kad se zavrsila Alma Pirata.Nazalost nisam radio nista za djecu u 2007.Ali ja mislim da serije nemaju veze sa godinama.

-Koliko godina imas?
Benja:22

-A ti Marija?
Maria:Takoder 22.

-Da li imate planove za vjencanje ili da zajedno zivite?
Benja:Neeeeeeeeee...
Maria:Jos smo mladi!

-Cak niste ni razgovarali o temi?
-Benja:Dobro nam je ovako.Svako ima svoju samostalnost,i dogovarmo se gdje da se vidimo ili koliko cemo dana provesti zajedno.Milsim da se prvo tebamo uvjezbati.

Arrow cami y luly
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 684
Godina : 30
Location : Un secreto para vos...
Datum upisa : 03.11.2007

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty14/3/2008, 22:24

Polako se pocinjem miriti sa njihovom vezom... Mislim da je Benja zaista srecan sa njom!
Nazad na vrh Ići dole
http://sr.wikipedia.org/wiki/Erreway
~Mia~

~Mia~


Broj poruka : 834
Datum upisa : 11.01.2008

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty15/3/2008, 12:03

I ja to mislim.Ali je bash sladak Benja
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 1009
Godina : 30
Datum upisa : 03.08.2007

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty19/3/2008, 17:30

una foto actual de ellos dos en la disco asia de cuba -new photo of benja and maria is discopub asia de cuba march 2008:


Benja & Maria Mkhcns
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
PrInCeSs LiKe Lu

PrInCeSs LiKe Lu


Broj poruka : 19
Datum upisa : 30.03.2008

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty30/3/2008, 22:59

~Mia~ ::
I ja to mislim.Ali je bash sladak Benja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.avril4um.yoo7.com
*Lu*Lopilato*

*Lu*Lopilato*


Ženski
Broj poruka : 276
Location : con Guille
Datum upisa : 10.01.2008

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty23/4/2008, 21:11

JBT!!! Kako m nerwira!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
~Mia~

~Mia~


Broj poruka : 834
Datum upisa : 11.01.2008

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty24/4/2008, 10:24

Ko?Mislish na Mariju.Mada bi bile najbolje slike da bi bijo samo Benja na njima.
Nazad na vrh Ići dole
*Lu*Lopilato*

*Lu*Lopilato*


Ženski
Broj poruka : 276
Location : con Guille
Datum upisa : 10.01.2008

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty24/4/2008, 10:32

Ma da,ta kretenka me nerwira (sorry njenom fanowima stzo je psujem)! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
Marizza Rojas
Moderator
Moderator
Marizza Rojas


Ženski
Broj poruka : 684
Godina : 30
Location : Un secreto para vos...
Datum upisa : 03.11.2007

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty24/4/2008, 12:34

I mene je u pocetku mnogo nervirala, ali mi je sada cak i slatka! Ma, nije me briga kakva je, samo nek je Benja srecan!
Nazad na vrh Ići dole
http://sr.wikipedia.org/wiki/Erreway
*Lu*Lopilato*

*Lu*Lopilato*


Ženski
Broj poruka : 276
Location : con Guille
Datum upisa : 10.01.2008

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty24/4/2008, 18:44

Bolje da je srecan sa tobom ili *Cami*! Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 1009
Godina : 30
Datum upisa : 03.08.2007

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty24/4/2008, 21:22

tu si u pravu lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
*Lu*Lopilato*

*Lu*Lopilato*


Ženski
Broj poruka : 276
Location : con Guille
Datum upisa : 10.01.2008

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty24/4/2008, 21:29

Znam! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.santajustaklan4um.niceboard.net
*Cami*
Administrator
Administrator
*Cami*


Ženski
Broj poruka : 1009
Godina : 30
Datum upisa : 03.08.2007

Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty25/8/2008, 16:19

Cisto da znate, ako vec negde nije napisano, da su Benja i Maria raskinuli!
Nazad na vrh Ići dole
http://luly-benja.bestoforum.net
Sponsored content





Benja & Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Benja & Maria   Benja & Maria Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Benja & Maria
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce Maria
» Benja
» cami i benja
» Benja's girlfriend
» Benja's girlfriend

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ErreWay :: ●๋•MaS ReBeLdEs QuE NuNcA :: ●๋• Benjamin Rojas-
Skoči na: